PBT Works

PBT Works s.r.o. je nová firma s dlouhou historií. První myčky a jednoduché stolní sítotisky se začaly vyrábět v roce 1992 jako výrobky pobočky švýcarské obchodní společnosti PBT AG Zollikon, tzn. naší společností PBT Rožnov p.R. s.r.o.

Brzy tyto projekty a obchodní činnost vzrostly a v roce 2000 byla založená sesterská společnost k naší firmě PBT Rožnov pod názvem MEAS CZ, s.r.o. V roce 2014 se po vzájemné dohodě obě firmy rozdělily a MEAS CZ dostal nové jméno - PBT Works s.r.o.

V dnešní době se PBT Works řadí mezi nejznámější světové výrobce technologií čištění elektronických sestav na deskách plošných spojů, mikroelektronických součástek v montáži a nástrojů používaných pro montáž elektronických sestav (tiskové šablony, masky a manipulační palety). Disponuje silným vývojovým a projektovým týmem, který sleduje nejnovější technologie v oblasti montáže mikroelektronických systémů a reaguje na ně technickými inovacemi zařízení. Současně reaguje na praktické zkušenosti od již existujících zákazníků a snaží  se vše zohlednit v nových vlastnostech stojů.