Servis

Dodávkou technologického zařízení od nás náš kontakt se zákazníkem nekončí, ale vlastně teprve začíná. Jednoznačnou předností naší společnosti je především snaha zajistit komplexní servis a služby na nejvyšší možné úrovni po celou dobu životnosti stroje.

Preventivní plánovaný servis

Jak předcházet závadám a zbytečným výdajům za opravy?

Podobně jako auto, tak i stroje vyžadují pravidelnou a zodpovědnou péči. Cílem tohoto servisu je udržet trvalou provozuschopnost zařízení a minimalizovat pravděpodobnost vzniku závady. Pravidelný servis je základem dlouhého a spolehlivého provozu.

Pravidelné prohlídky zařízení pro SMT jsou prováděny na žádost zákazníka a jejich náplň plně koresponduje s doporučením od výrobce daného zařízení a také s provozním režimem zařízení. Servisní technik diagnostikuje stav, identifikuje a lokalizuje poruchu a následně vyhodnotí, zda ji odstraní okamžitě nebo navrhne doporučení, jak tuto chybu odstranit.

Kontaktujte nás

Záruční a pozáruční servis

Máte problém s Vaším zařízením na technologie SMT?

Pro stroje a zařízení všech značek, které u nás prodáváme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Servis provádí naší servisní technici, kteří jsou školeni přímo u výrobců strojů. Na servisním skladě máme veškeré kritické náhradní díly, které jsou potřebné pro urychlení odstranění závady. Ostatní díly jsme schopni dodat přímo od výrobce do 24 hodin. Řadu situací jsme schopni řešit i telefonickou konzultací a navést obsluhu nebo údržbu na rychlé správné řešení problému.

Servis poskytujeme přednostně na zařízení, která jsme dodali, dále pak na stroje značek našeho prodejního sortimentu, které byly dovezeny a instalovány samotnými uživateli jako použité, nebo delimitovány v rámci přesunutých výrob.

Kontaktujte nás

Generální opravy a modernizace strojů

Máte starší zařízení? Máte zájem ho modernizovat? Chcete se adaptovat se starším zařízením na moderní typ výroby?

Naše firma provádí kompletní repase zařízení pro SMT. Některé části vyměníme za modernější výkonnější díly, které zefektivní Váš proces výroby.

Kontaktujte nás