kariéra v PBT

O nás

PBT Rožnov p.R., s.r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost obchodní firmy PB Technik AG Zollikon ve Švýcarsku, postupným vývojem dospěla k samostatné obchodní i technické činnosti a v r. 2006 se odkupem zahraničního podílu stala společností ryze českou. PBT Rožnov p.R., s.r.o. patří v ČR a SR v současnosti k největším dodavatelům zařízení a materiálů SMT technologie.

Poradíme Vám a dodáme:

 
30
Roků spolehlivým partnerem
39
Zkušených pracovníků
700+
Spokojených zákazníků každý rok
37
Zastupovaných dodavatelů
14
Států dovozu

Sortiment

Sortiment zahrnuje vše potřebné od přístrojů pro laboratorní a prototypovou montáž elektronických sestav až po komplexní linky pro velkosériovou plně automatizovanou výrobu v SMT technologii. Současně dodáváme široký sortiment materiálů pro pájení a čištění.

Služby

Kromě dodávek zařízení zabezpečujeme servis, technologickou podporu procesů, provádíme optimalizace technologických postupů, školení obsluh i technických pracovníků.

Showroom

Na prostoru přes 100 metrů čtverečních se nacházejí vybrané zařízení a materiály z našeho sortimentu. V předváděcí místnosti můžete vyzkoušet stroje na dovezených vzorcích. Naši obchodníci Vám rádi zajistí  předvedení dalších strojů u našich partnerů. 

1988
zahájena činnost obchodního zastoupení švýcarské firmy PB‑Technik AG
1992
založení společnosti PBT Rožnov p.R., s.r.o.
1993
zastupování pěti zahraničních firem třemi pracovníky + zahájen vývoj prvních vlastních zařízení
1999
Do nově založené firmy MEAS CZ s.r.o byl převeden vývoj, konstrukce a výroba vlastních zařízení..
2002
Přestěhování firmy do nových prostor
2006
Odkupem zahraničního podílu se stala společností ryze českou.
2007
certifikován integrovaný systém řízení jakosti a enviromentu dle norem
ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005 zobrazit méně
zobrazit více
2015
došlo k oddělení společností PBT Rožnov p.R., s.r.o. a MEAS CZ, s.r.o.,
a to jak majetkově, tak i organizačně. Společnost MEAS CZ, s.r.o. se současně přejmenovala na PBT Works s.r.o. Obě firmy i nadále spolu spolupracují, PBT Rožnov p.R., s.r.o. zůstává distributorem zařízení z produkce PBT Works s.r.o. pro Českou republiku a Slovenskou republiku. zobrazit méně
zobrazit více
2016
společnost se přestěhovala do vlastních nových prostor, adresa zůstala stejná.
Zastupujeme přes 30 firem a je nás 40 zaměstnanců. zobrazit méně
zobrazit více
2018
otevíráme školicí středisko. Cílem projektu bylo vybudovat zázemí pro efektivní školení
našich zákazníků a našich zaměstnanců. zobrazit méně
zobrazit více
certifikát
 

Certifikáty ISO

Naše společnost je od roku 2007 držitelem certifikátu integrovaného systému řízení jakosti a environmentu dle norem ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Základními dokumenty tohoto systému je politika kvality a environmentu a etický kodex.
-------------------------------------------------------------
Prohlášení k používání konfliktních materiálů

top rating
 

Kvalita a důvěryhodnost

Díky získání certifikátu Top Rating® dle metodiky hodnocení Dun & Bradstreet se firma PBT Rožnov p.R., s.r.o. řadí mezi nejlépe hodnocené společnosti v ČR a SR z pohledu rizika, stability a bezpečného obchodování.  Zvyšuje tak svou prestiž nejen na českém trhu, ale i ve světě.
DUNS 36-058-0948

Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky patří významné firmy hlavně z oborů elektrotechnického, automobilového, strojírenského a dalších. Dodáváme také pro laboratoře technických univerzit, středních i menších inovačních firem v ČR a SR. Naši zákazníci jsou většinou dlouhodobí odběratelé kladoucí důraz především na kvalitu, stabilitu, spolehlivost zařízení a v neposlední řadě také servis.

Naši dodavatelé

Zastupujeme více než 30 zahraničních výrobců technologických zařízení převážně pro SMT, jejichž výrobky dodáváme včetně servisu v ČR a SR.

Dotace EU 

Vybudování zázemí pro vzdělávání ve společnosti PBT Rožnov p.R., s.r.o.

Společnost PBT Rožnov p.R., s.r.o. ukončila fyzickou realizaci projektu CZ.01.2.07/0.0/0.0/15_003/0002290 „Vybudování zázemí pro vzdělávání ve společnosti PBT Rožnov p.R., s.r.o.“.

Cílem předkládaného projektu bylo vybudování infrastruktury určené pro vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v novém sídle společnosti PBT Rožnov p.R., s.r.o., a tím zlepšit kvalitu zázemí pro vzdělávání. V budově žadatele vznikly nově dvě místnosti, které plní funkci školicího střediska. Nově tedy vzniklo zázemí pro teoretické a praktické školení technologií povrchové a vývodové montáže součástek na desky plošných spojů, včetně souvisejících procesů, technologií a testování.

Na operaci je poskytována finanční podpora EU.Realizaci dotačního projektu po stránce naplnění všech požadavků poskytovatele dotace (Ministerstva průmyslu a obchodu) zajišťuje společnost JVM – RPIC, spol. s r.o.