Dodavatelé

Balver Zinn-Cobar se zaměřují na výrobu pájecích slitin, past a tavidel.
BRADY Corporation patří mezi vůdčí světové specialisty v oblasti identifikace a označování štítky již přes sto let.
Sortiment firmy CAB obsahuje zařízení pro separaci DPS a zásobníky pro DPS.
Cogiscan je přední poskytovatel řešení pro sledování a řízení výroby (TTC) v elektronickém (elektrotechnickém) průmyslu.
Ersa je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců techniky pro pájení v elektronickém a elektrotechnickém průmyslu.
Essegi se zabývá vývojem a výrobou skladovacích systému pro elektronické součástky.
Firma ESSEMTEC AG je předním světovým výrobcem zařízení pro technologii povrchové montáže součástek (SMT) na deskách plošných spojů.
Eurostat Group je předním evropským výrobcem a distributorem produktů na ochranu proti nebezpečí elektrostatického výboje (ESD).
Gen3 se zaměřuje na testovací a měřicí zařízení - pro měření zbytkové iontové kontaminace a povrchového izolačního odporu.
Firma IBL se specializuje na zařízení pro pájení v parách.
JUKI Automation Systems je předním světovým výrobcem osazovacích automatů pro osazování DPS v rámci SMD i THT osazování. Stroje vynikají vysokou spolehlivostí, podpořenou již v základu standardní zárukou 3 roky.
Mechatronika patří v oblasti malých nízkokapacitních osazovacích automatů ke světové špičce.
Mek dnes nabízí desktop i inline AOI testery s plně barevným optickým kanálem včetně zpracování signálu.
MPP is also a world leader in the manufacturing of Probe Heads that measure resistivity of wafers or thin conductive films.
Hlavní specializací firmy MSTECH jsou depanelizační zařízení pro DPS – routery.
Firma MTA patří k předním světovým společnostem zabývajícím se mikrodispendováním a selektivním pájením bod po bodu.
OLAMEF je jedna z předních světových firem s více než 30letou tradicí ve výrobě zařízení pro tvarování vývodů pasivních i aktivních součástek.
Par­ker posky­tuje spe­ci­a­li­zo­vaná řešení pro širo­kou řadu mobil­ních, prů­mys­lo­vých a letec­kých oborů. Od firmy Parker nabízíme dusíkové generátory.
PBT Works se řadí mezi nejznámější světové výrobce technologií čištění elektronických sestav na DPS a nástrojů používaných v SMT (tiskové šablony, masky a manipulační palety). Dalším sortimentem jsou šablonotiskové a sítotiskové stroje pro SMD aplikace.
Permacol nabízí ucelený program lepidel pro lepení kovů, plastů, keramických materiálů, skla a pryže a mimo tuto oblast se zaměřuje i na speciální SMD lepidla pro DPS.
Firma Quik-tool vyvinula automatickou podpěrku DPS.
S Power product věnuje nejvíce výrobě zařízení pro ultrazvukové čištění, řezání a sváření.
Schnaidt patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce a dodavatele přesných pájecích masek a teplotně odolných materiálů pro pájení.
Společnost Scottish Robotic má dlouholeté zkušenosti s výrobou strojírenských strojů. Nabízíme od nich zařízení na značení počtu součástek.
SDI Systems Division se řadí mezi přední dodavatele specifických čisticích systémů a pomůcek, od lepivých válečků až po zařízení pro odstranění prachu před dalším zpracováním výrobků.
Společnost TTnS se zabývá výrobou zařízení pro selektivní lakování, mikro lakování a veškerého příslušenství pro tyto obory.
Vision Engineering je předním světovým výrobcem kvalitních patentovaných optických systémů s mnohaletou tradicí, především v oblasti optických inspekčních a měřicích systémů.
Co-branding Vision Luxo nabízí velmi kvalitní a moderní stolní lupy s LED do všech odvětvích průmyslu.
Volume Graphics je přední dodavatel softwaru pro analýzu a vizualizaci dat průmyslové počítačové tomografie.
Waygate Technologies (dříve BHGE) se zabývá výrobou a vývojem rentgenových zařízení pro elektrotechnický průmysl.
X-Treme Series se zabývá výrobou sušících skříní.
ZESTRON (Dr.O.K.Wack Chemie) je významným evropským výrobcem čisticích prostředků určených pro čištění elektronických sestav a příslušenství v elektrotechnickém průmyslu.