Eshop zrušen

Vážení zákazníci,


provoz internetového obchodu firmy PBT Rožnov p.R., s.r.o. byl ukončen. Místo něj však můžete využít nabídky a služeb našich obchodních zástupců. Čeká na vás i výrazně bohatší nabídka produktů.

Potřebujete poradit a chcete cenovou nabídku na náš sortiment? Kontaktujte nás podle dané sekce produktů.

V případě, že potřebujete jakékoliv informace o vašich starých objednávkách nebo víte, jaké zboží jste si pravidělně nakupovali, obraťte se prosím na zákaznickou podporu na emailu objednavky@pbt.cz nebo telefonní číslo: 571 669 333. 

Antistatika, stolní lupy

Potřebujete zařídit své pracoviště ESD produkty, potřebujete lupu?
Rádi Vám nabídneme kompletní antistatický sortiment od firmy Eurostat. Na EPA pracovištích by se měly používat pracovní pomůcky v ESD provedení. Zašleme Vám nabídku na celé pracoviště. 
 
Kontaktujte nás

Čisticí zařízení a čisticí materiály

Potřebujete poradit s výběrem čisticích prostředků na čištění DPS a dalších nejen pájecích zařízení?
Kontaktujte nás

Pájecí stanice a příslušenství

Potřebujete poradit s výběrem pájecí stanice a vhodných hrotů?
Jsme výhradním distributorem firmy ERSA pro českou a slovenskou republiku.

Na našem webu najdete mnoho článků, které se věnují ručnímu pájení - např. Na co myslet při nákupu pájecí stanice? a také článek: Jak správně pájet? Ve spolupráci s Ersou jsme přeložili titulky k videům, které se věnují ručnímu pájení -  najdete zde mnoho tipů. Podobně jako umět dobře pájet je stejně důležité umět i odpájet. Uživatelé ručních pajecích stanic, popř. per jsou rádi, když jejich pájecí a odpájecí hrot vydrží dlouho a stále dobře slouží a k tomu je důležitá správná údržba hrotů. KOMPLETNÍ KATALOG ERSA
Kontaktujte nás

Materiály pro pájení

Potřebujte poradit, jaký vhodný pájecí drát použít na ruční nebo strojní pájení? Jakou máte použít pájecí pastu nebo tavidlo?
 V naší nabídce máme m 
Kontaktujte nás