Brady

Identifikace vypadá jako malý detail, ale každý profesionál ví, že tento druh detailu je rozhodující v každém odvětví. ​BRADY Corporation patří mezi vůdčí světové specialisty v oblasti identifikace a označování štítky již přes sto let. Více než 15 000 standardních typů výrobků určených pro bezpečnostní značení, identifikaci výrobků a osob poskytuje zdaleka nejširší nabídku, která je na světovém trhu k dispozici.
Brady působí již na všech kontinentech světa se stará o nejvyšší kvalitu dodávaných produktů a služeb a obsluhuje více než půl milionu zákazníků. Bohaté spektrum zákazníků pochází z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA).
Nespornou předností je široký rozsah identifikace a bezpečnostních řešení, která dokáže nabídnout uživatelům. Nezáleží na tom, zda se jedná o nejmenší součástky, či kompletní označení pro veškeré sklady. Sortiment označovacích štítků zahrnuje řešení pro extrémní podmínky vysokých teplot a chemického působení. Identifikační systémy však zahrnují i tiskárny a čtečky, včetně potřebného softwarového vybavení.