Odhalte naživo tajemství procesu THT krok za krokem

V minulém týdnu jsme ve firmě uspořádali odborný workshop zaměřený na technologii THT, který nesl název SMT* THT Rožnov: Odhalte naživo tajemství procesu THT krok za krokem.

Z důvodu rychlé naplnění kapacity jsme pro zájemce přidali ještě nový termín, který byl o den dřív před původně plánovaným termínem, abychom uspokojili zájemce, kteří se nestihli přihlásit nebo byli náhradníky.

Během akce jsme všechny účastníky provedli příběhem jedné desky: od vstupních kontrol až po osazení, zapájení a výstupních kontrol.

Naše akce THT 2023 přilákala řadu účastníků, kteří se s nadšením sledovali THT proces a podělili se o své názory. Rádi bychom s vámi sdíleli dva z těchto ohlasů:

„Líbil se mi celkový koncept workshopu, to že přednášky měly logickou posloupnost podle procesu. Ocenil jsem dodržování časového harmonogramu a technický zvládnuté projekce, videa a zvuk. Fakt se to povedlo.“

„Profesionální a velmi "lidský" přístup a jednání všech zaměstnanců firmy PBT.“


Rádi jsme za zpětnou vazbu na naše akce a velmi si jí vážíme. Vždy je možnost věci dělat ještě lépe a každý rok je pro nás výzvou. Těší nás, že se workshop THT 2023 setkal s pozitivní odezvou. Poděkování účastníků a pochvalné slova jsou pro nás velkým oceněním a motivací pro další akce. Děkujeme vám všem ještě jednou za účast a těšíme se na další společné setkání. * SMT Rožnov nově jednou za dva roky (příští ročník bude v roce 2024)