SMT Hybrid Packaging v Norimberku

Na letošním SMT Hybrid Packaging v Norimberku, nejdůležitějším mezinárodním specializovaném veletrhu pro systémovou integraci v mikroelektronice, opět naši dodavatelé představili průřez svého rozsáhlého portfolia.

Společnost Essemtec představila ve světové premiéře svůj nejnovější dispenzer Tarantula. Tarantula je vysokorychlostní dávkovač určený pro DPS o rozměrech 1 800 x 560 mm s výkonem až 145 000 bodů / h. Za zmínku také stojí nová řada PUMA, velkoformátové vysoce flexibilní SMD osazovací automaty 

Firma Ersa na dálku prezentovala inovativní a efektivní řešení modulu Versaflex pro selektivní zařízení Versaflow 4/55. Dva pájecí hrnce - instalované nezávisle na dvouosých systémech a individuálně nastavitelné a ovládatelné ve směru x / y / z - otevírají zcela nové a flexibilní rozměry v elektronické výrobě: buď zcela nezávislé pájení DPS nebo současné pájení na více deskách v x nebo y-směru, každý v kombinaci s výbornými dobami cyklu výroby. Společnost Ersa také buduje postavení v odvětví sítotisků s šablonami – s novou generací zařízení Versaprint 2.

Od firmy Ersa jsme dostali sošku jako blahopřání k našemu 25 letému výročí a jako symbol dobré spolupráce. ​Moc děkujeme!


SMT Hybrid Packaging se od roku 2019 přejmenuje na SMTconnect a budeme se na Vás těšit od 7. do 9. května 2019 opět v Norimberku.