Další odvětví, kde se používají mikroskopy od Vision Engineering

Technologie a podpora OEM

Společnost Vision Engineering vám poskytne přístup k nejinovativnějším mikroskopům na světě, digitálním přístrojům a inspekčním a bezkontaktním měřicím systémům. Nejen k hotovým výrobkům, ale také k jejich součástem a subsystémům. Objevte designových a komerční balíčky a to, jak vám poskytnou přístup k nejnovější inovativní zobrazovací technologii, kterou vyvíjí tým zkušených designérů a inženýrů.

Reaguje na vaše potřeby

Každý ze zákazníků OEM Vision Engineering je jedinečný. I ostatní, stejně jako vy, mají různé produkty, různé trhy a různé potřeby. Takže první věc, která se provádí, je naslouchání. V okamžiku pochopení vašeho podnikání a cíle, který chcete dosáhnout, se vloží všechny nezbytné zdroje, které pomohou s integrací technologie Vision Engineering do vašeho řešení.

Přizpůsobení pro konkurenční diferenciaci

Cílem Vision Engineering je pomoci vám být úspěšnými. Pokud pro přidání nové hodnoty vašemu stávajícímu produktu potřebujete výhody jejich patentované technologie, lze ji navrhnout a vyrobit přesně podle vašich specifikací.

Jeden tým - váš tým

Společnost bude s vámi spolupracovat, jak budete potřebovat. Bude vám určeno jedno kontaktní místo, které bude fungovat jako specializované rozhraní mezi Vision Engineering a vaším týmem. Bude vytvořen tým pro správu projektů, který bude koordinovat všechny vaše požadavky, od prototypů na míru až po výrobní projekty a všechny aspekty nákupu, přepravy a dokonce i marketingu. Společnost je flexibilní a dokáže se přizpůsobit způsobu, jakým rádi pracujete.
 

Geografické informační systémy (GIS)

Tisíce organizací prakticky ve všech oborech používají GIS k vytváření datových map, které komunikují, provádějí analýzy, sdílejí informace a řeší složité problémy po celém světě. To mění způsob fungování světa.

Analýza prostorových dat

Práce analytika GIS zahrnuje analýzu dat, programování a kartografii. Mezi jejich hlavní povinnosti patří analýza prostorových dat pomocí mapovacího softwaru a generování digitálních map s geografickými údaji, fotogrammetrií a různými dalšími datovými soubory. Analytici musí:
 • Identifikovat problémy
 • Monitorovat změny
 • Předvídat a předpovídat
 • Pochopit trendy
Intenzivní analýza GIS může být pro tělo a oči stresující. Sledování prostorového obrazu vyžaduje, aby operátor nosil speciální brýle, které mu pomohou vidět předmět ve 3D.

Geografické monitory a displeje

Moderní zobrazovací technologie umožňují zkoumat různé datové vrstvy s možností zvětšení a změny měřítka změnou vizuálního pohledu v reálném čase. Často se zobrazují na 2D monitorech. V poslední době je však možné 3D zobrazování i na plochých monitorech. Do popředí se dostávají displeje, například CONTOUR, které zobrazují 3D stereoskopický pohled, který není omezen plochou obrazovkou. Technologie displeje CONTOUR od společnosti Vision Engineering přináší bez brýlí jedinečnou vysoce kvalitní kombinaci čistého obrazu, jasu, konzistence, snadného použití a pohodlí obsluhy.

Základní vlastnosti:

 • Více datových vrstev
 • Vynikající vnímání hloubky
 • Integrace GIS softwaru

Příklady aplikací:

 • Fotogrammetrie
 • Analýza mapování
 • Interpretace dat GIS
 • Geoprostorová inteligence
 • Správa majetku / Telekomunikace
 • Vojenské situační povědomí a plánování
 • Prezentace meteorologických dat
 • Průzkum ložisek ropy a zemního plynu
 • Ukázky vědy o živé přírodě
 • Aplikace pro vizualizaci územního plánování

Zelená technologie

Kontrola povrchů a struktur součástí, které jsou součástí ekologických elektrických systémů, je skutečnou výzvou. Obzvláště obtížné může být například posouzení průřezů fotovoltaických nebo solárních modulových montovaných systémů, kde často nejsou jasně viditelné hrany profilu. K tomu  samozřejmě patří všechny desky plošných spojů a součástky, z nichž každá může selhat, pokud se závady neodhalí včas. A v tom Vám můžeme pomoci.
 

Rychlé a přesné kontroly složitých předmětů

Manuální optický systém společnosti Vision Engineering s technologií bezokulárového pozorování nabízí nejlepší řešení pro identifikaci neurčitých nebo špatně viditelných hran. Kromě toho lze rychle a snadno kvantifikovat nežádoucí vady laseru ve výrobním procesu solárních modulů.


Ve 3D zobrazení uvidíte víc

Výrobci produktů se zelenou technologií se často spoléhají na mikroskopy Mantis. Jejich vysoce kvalitní 3D obraz usnadňuje a zvyšuje produktivitu kontroly a práce se složitými předměty, vyrobenými kombinací materiálů, jako je plast, keramika nebo hliník.


Univerzální řešení s velkým zvětšením

V oblasti výzkumu a vývoje se k prozkoumání jemné povrchové vrstvy komponent, pro aplikace s velkým zvětšením, používá Lynx EVO, například tam, kde se používá technologie tenkých vrstev. Lynx EVO má několik konfigurací a možností, včetně modelu s šikmým pohledem, otočným 360° prohlížečem, který vám umožní prohlížet okolí objektu bez jeho posunování, s osvětlením shora i zespodu, výběr fotoaparátů a videokamer, software pro každou aplikaci a pokrokovou pracovní stanicí EVOTIS pro práci s velkým předměty.