PBT Rožnov p.R., s.r.o. znovu získala prestižní ocenění „TOP RATING“

Jen velice úzká skupina 2 % českých a slovenských společností má možnost získat toto prestižní ocenění Top Rating®, a to za předpokladu udržení hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“ po dobu minimálně 12 měsíců.

Firma PBT Rožnov p.R., s.r.o. se tak řadí mezi nejlépe hodnocené společnosti v ČR a SR z pohledu rizika, stability a bezpečného obchodování a zvyšuje tak svou prestiž nejen na českém trhu, ale i ve světě. 

Věříme, že získaný certifikát TOP RATING® je pro naše stávající i budoucí zákazníky vedle pravidelně obnovovaného certifikátu podle normy ČSN ISO 9001:2016 (2015) a 14001:2016 (2015) důkazem o stabilitě společnosti a o trvale vysoké kvalitě a profesionalitě poskytovaných produktů a služeb.

Co je to D&B RATING?

Samotný D&B Rating se skládá ze dvou částí – finanční síly, vypočtené z vlastního kapitálu nebo základního jmění, a z rizikového faktoru, který nastiňuje pravděpodobnost úspěchu obchodní transakce vzhledem k velikosti rizika možného bankrotu subjektu.
Řadu let je D&B Rating uznáván jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě a jejich možného bankrotu s výhledem na 12 měsíců. Tato jedinečná schopnost D&B ratingu chrání před potenciálními problémy s peněžními toky a dává velkou možnost upravit firmám obchodní podmínky pro své zákazníky a strategické dodavatele tak, aby včas předešly značným finančním ztrátám.

D&B Rating je v databázi D&B denně aktualizován na základě množství pečlivě získávaných informací, které jsou zpracovávány na základě interního D&B procesu DUNSRight™.