Pozvánka do Brna na MSV 2019

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu, kde Vám představíme zajímavé novinky z části našeho sortimentu.

MSV 2019, Brno
ve dnech 7. – 11. 10. 2019 Hala F, stánek 063

VYSTAVOVANÉ NOVINKY

Poprvé se na stánku PBT Rožnov na MSV Brno 2019 objeví kolaborativní robot Techman.

Jeden z nejprogresivnějších kolaborativních robotů současnosti vyniká především vysokou flexibilitou, která nabízí skutečně široké možnosti využití v průmyslu. Univerzálnost a vysoká přizpůsobivost nejrůznějším manipulačním úlohám je dána kombinací několika originálních prvků:

  • standardně vestavěné kamery, která umožňuje rychlou orientaci v prostoru a detekci procesních informací,
  • prostorových značek, které v součinnosti s kamerou dovolují rychlou kontrolu a zaměření pracovní pozice při změně pracovního místa,
  • univerzálnímu mobilnímu stojanu, který zajišťuje rychlé přesunutí na novou pracovní pozici,
  • spoluprací s několika kamerovými systémy, které násobí kontrolní možnosti sestavy,
  • nebo snadnému a intuitivnímu způsobu programování s využitím HMI a vývojových diagramů, které významně urychlují integraci k danému úkolu.
Unikátní koncept robotů Techman nabízí velmi jednoduchou adaptaci ve výrobě a rychlou návratnost vašich investic. Naprogramování úlohy lze zvládnout během několika hodin, změnu pracovní operace během několika minut.   

Obraz na klasickém monitoru s plochou obrazovkou vede k nižšímu rozlišení a velkým požadavkům na zpracování. Systém DRV (Deep Reality Viewer) poskytuje širokoúhlý digitální stereo 3D obraz ve FHD rozlišení, kde není potřeba brýlí pro virtuální realitu. Tento systém se vyznačuje přirozeným 3D obrazem se skutečným vnímáním hloubky, čímž přispívá k lepší kvalitě inspekce.

Toto zařízení budeme nově vystavovat s podavačem vzorků a automatickým výměníkem filtrů.


Využijte možnosti zdarma podívat se dovnitř Vašich výrobků na CT zařízení. Dohodněte si termín pro testování vzorků v průběhu veletrhu. Pro více informací kontaktujte Daniela Strička.
Jaké další zařízení a produkty budeme vystavovat?

 


Domluvte si schůzku s našimi obchodníky a probereme i problematiku SMT