MSV 2019

I letos jsme vystavovali na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Děkujeme všem, koho náš stánek zaujal (a že vás nebylo málo) a budeme se na vás těšit při některé z dalších akcí, které chystáme!

VYSTAVOVANÉ NOVINKY

Poprvé jsme vystavovali naši novinku: kolaborativní robot Techman.

Jeden z nejprogresivnějších kolaborativních robotů současnosti vyniká především vysokou flexibilitou, která nabízí skutečně široké možnosti využití v průmyslu. Univerzálnost a vysoká přizpůsobivost nejrůznějším manipulačním úlohám je dána kombinací několika originálních prvků:

  • standardně vestavěné kamery, která umožňuje rychlou orientaci v prostoru a detekci procesních informací,
  • prostorových značek, které v součinnosti s kamerou dovolují rychlou kontrolu a zaměření pracovní pozice při změně pracovního místa,
  • univerzálnímu mobilnímu stojanu, který zajišťuje rychlé přesunutí na novou pracovní pozici,
  • spoluprací s několika kamerovými systémy, které násobí kontrolní možnosti sestavy,
  • nebo snadnému a intuitivnímu způsobu programování s využitím HMI a vývojových diagramů, které významně urychlují integraci k danému úkolu.
Unikátní koncept robotů Techman nabízí velmi jednoduchou adaptaci ve výrobě a rychlou návratnost vašich investic. Naprogramování úlohy lze zvládnout během několika hodin, změnu pracovní operace během několika minut.   

Obraz na klasickém monitoru s plochou obrazovkou vede k nižšímu rozlišení a velkým požadavkům na zpracování. Systém DRV (Deep Reality Viewer) poskytuje širokoúhlý digitální stereo 3D obraz ve FHD rozlišení, kde není potřeba brýlí pro virtuální realitu. Tento systém se vyznačuje přirozeným 3D obrazem se skutečným vnímáním hloubky, čímž přispívá k lepší kvalitě inspekce.