Služby

Dodávkou technologického zařízení od nás náš kontakt se zákazníkem nekončí, ale vlastně teprve začíná. Jednoznačnou předností naší společnosti je především snaha zajistit komplexní servis na nejvyšší možné úrovni. Technologická zařízení pro jednotlivé fáze montážního procesu na desky plošných spojů jsou natolik specializovaná a komplexní, že pro jejich optimální využití a dosažení potřebné kvality na výrobku je nutné vybrat správné parametry z celého rozsahu možných nastavení. To vyžaduje hlubší odborné znalosti a často i použití speciální měřicí techniky.

Servis

Firma PBT Rožnov p.R., s.r.o., se snaží maximálně vyhovět individuálním požadavkům zákazníků. Na všechna dodávaná zařízení zajišťujeme odborný servis. Pracovníci servisu jsou spolu s účinnou konzultační i softwarovou podporou výrobců zařízení schopni řešit všechny servisní úkony, až po generální opravy a rekonstrukce strojů.

Služby

Kromě toho poskytujeme i konzultační služby v oblasti technologie a speciální technologický servis. Speciální technologický servis zahrnuje optimalizaci parametrů technologických procesů i jejich potřebnou kalibraci, u RTG testerů máme aprobaci na pravidelná bezpečnostní měření. Poskytujeme analýzy čistoty pájecích lázní a analýzy čistoty hotových elektronických sestav. Jsme schopni zajistit i analýzy pájených spojů s metalografickými rozbory a z toho vyplývajícími doporučeními pro nastavení technologie.

Pracovníci jsou schopni nejen opravit případné závady hardwaru a softwaru, ale i optimalizovat technologický proces, poradit v návazných operacích a doporučit racionalizační opatření nebo konstrukční změny na výrobku, které usnadní technologické zpracování.

Školení

Provádíme školení obsluh strojů a technologů v rámci osvojení nových technologií i jako přípravu na audity. Tým servisních techniků je vyškolen u výrobců dodávaných technologických zařízení a současně ovládá principy jednotlivých technologických operací.

 

ŠKOLENÍ

Právě se nacházíte: PBT Rožnov p.R., s.r.o. > Služby
Aktuality
Všechny aktuality
Kontaktujte nás
PBT Rožnov p.R, s.r.o.

 +420 571 669 311
 +420 571 654 138
 pbt@pbt.cz
 Lesní 2331
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Česká Republika


tento uvedeny text bude bíly

Weblogo